Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 1286 объявлений добавлено из 13843 поступивших.Объявление удалено из каталога автором Смотреть похожие объявления

Продажа торговых площадей улица Маяковского

Черкасская область, Смелянский район, город Смела, улица Маяковского
Торговая площадь улица Маяковского, 51309460 - изображение 1
Продається готовий бізнес у центрі м .Сміла - капітальна торгово-офісна будівля з орендарями, яка приносить високий пасивний дохід. Дуже зручне місцерозташування-поруч Центральний Ринок, магазини та торгові центри, заклади торгівлі та побуту, Міська рада, Автостанція. Продаються 1й поверх 130м.кв. - широкий фасад з окремим входом,весь 2й поверх 230м.кв. з окремим входом з фасаду та підвал 300м.кв. з двома окреми входами, після капремонту. Будівля капітальна цегляна 3-поверхова, окремо розташована. Замінено всю електропроводку на нову, нові вимикачі, нове ЛЕД освітлення, нові лічильники. Замінено всю систему опалення-відрізано стару централізовану та встановлено нову автономну газову, замінено всі труби та всі батареї на нові. Виконаний ремонт всередині будівлі та ззовні. Всередині нова підвісна стеля, підлога оздоблена новою плиткою, в тому числі на сходах, всі стіни поштукатурені та пофарбовані. Встановлені всі нові двері, у тому числі міжкімнатні у всі кабінети, замінено всі вікна на нові металопластикові. Приміщення має центральний водопровід та центральну каналізацію, газ, має власні санвузли з новою сантехнікою та свіжим ремонтом. Будівля приносить високий щомісячний прибуток, не потребуючи жодних вкладень, так як все вже зроблено та налагоджено. Приміщення користується великим попитом серед орендарів, всі приміщення здані в оренду. Приміщення має велику стоянку для автотранспорту, зручний підїзд з різних сторін центру міста, неподалік зупинки громадського транспорту. Телефонуйте для отримання додаткової інформації щодо купівлі цього орендного бізнесу, який забезпечить вас потужним щомісячним прибутком. Окупність орендою складає до 7років. Зараз дуже вигідний час для придбання нерухомості, оскільки ціни сягнули свого мінімального порогу.
Характеристики объекта
Площадь
Общая: 560 м2
Количество этажей
1
Характеристики здания
преступность*

1

Низкий ?

* Индекс уровня преступности и\или уровня загрязнения окружающей среды предоставляется сайтом CityScale.com.ua на основании анализа открытых источников и может использоваться лишь в качестве индикативной информации. Address.ua не несет ответственности за полноту и точность вышеперечисленных данных.
Объявление
Источник: посредник
Статус: неактивен
Дата размещения: 26.11.2019 08:24
Ранг объявления: 1
Дата изменения: 16.12.2019 07:44
Номер объявления: 51309460
Продолжительность размещения: 55 дней
Просмотров: 18
Цена текущего объекта
Кредитные предложения от партнеров
от 15 475 грн. в месяц ? Подобрать кредит
Кредит от партнеров:
Банк Львів Кредобанк
6 657 грн. за кв.м
от 15 475 грн. в месяц ?
Подобрать кредит

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама