Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 11470 объявлений добавлено из 113151 поступивших.Продажа 1-комнатной квартиры: 320 000 грн., Ивано-Франковск в Ивано-Франковске

Ивано-Франковская область, город Ивано-Франковск, Ивано-Франковск
Житловий комплекс «Світанковий» в Івано-Франківську розташований в спальному одноповерховому районі по сусідству з лісом, ботанічним садом і озером. У радіусі 5 кілометрів відсутні промислові підприємства, а це в свою чергу дозволить мешканцям нашого ЖК «Світанковий» дихати чистим повітрям, якого так бракує у центральній частині нашого міста. Поруч із ЖК «Світанковий» багато соціальних та громадських об’єктів. Також неподалік знаходиться автостанція №2, з якої Ви зможете доїхати громадським транспортом в любу точку нашого міста. ЖК «Світанковий» - житловий комплекс комфорт-класу, у ході будівництва якого використовуються сучасні енергозберігаючі технології, що дозволяють мінімізувати вартість комунальних послуг, зберігаючи при цьому високу якість і максимальний рівень комфорту за доступну ціну. До складу ЖК «Світанковий» входять три багатоповерхових будинки, що споруджуються з цегли. Будинки розташовані таким чином, що утворюється спокійний затишний двір, який зорієнтований відкритою стороною на південь – це дозволяє отримувати максимальну кількість світла. До послуг мешканців ЖК «Світанковий» - гаражні бокси, особисті паркомісця, зелена зона відпочинку та дитячий ігровий майданчик. А особливістю ЖК «Світанковий» є неймовірної краси панорамні краєвиди нашого міста. У вартість квартири входить (3-я черга): - енергозберігаючі вікна (німецький профіль KBE) з подвійним склопакетом - якісні броньовані вхідні двері - штукатурка під маяки - стяжка - заведені TV та NET кабелі - відео нагляд прибудинкової території - аудіо домофон - лічильники на всі внутрішні мережі - утеплення зовнішніх стін 10-15см.
Характеристики объекта
Площадь
Общая: 40 м2;
Кухни: 13 м2;
Комнаты
Комнат: 1;
Количество этажей
10
Этаж
10
Характеристики здания
Год постройки
Объявление
Источник: посредник
Статус: активен
Дата размещения: 09.11.2019 19:49
Ранг объявления: 1
Дата изменения: 10.11.2019 15:22
Номер объявления: 51044188
Продолжительность размещения: 2 дня
Просмотров: 5
Дополнительные затраты покупателя *
Сбор на обязательное пенсионное страхование
3 200 грн.
Оплата нотариальных услуг (нотариус)  ?
0 - 2 500 грн.
Оплата агентской комиссии
6 400 - 16 000 грн.
Общая сумма: 9 600 - 21 700 грн.
Дополнительные затраты продавца *
Гос. пошлина (1% от суммы договора купли-продажи)  ?
3 200 грн.
Военный сбор  ?
4 800 грн.
Оплата нотариальных услуг (нотариус)  ?
0 - 2 500 грн.
НДФЛ  ?
0 - 16 000 грн.
Оплата агентской комиссии
0 грн.
Общая сумма: 17 600 - 48 200 грн.
* Указанные условия предоставляются исключительно с целью определения приблизительного уровня дополнительных затрат. В зависимости от различных условий реальные затраты могут отличаться. Также, в зависимости от договоренностей сторон, затраты по сделке могут распределяться в ином порядке. Address.ua не влияет на определение размера дополнительных затрат, подлежащих уплате при совершении сделок с недвижимостью, и не несет ответственности за их несоответствие указанным.
Цена текущего объекта
Связаться с автором объявления
Комментарии (0)
Добавление комментария
Кредитные предложения от партнеров
от 1 328 грн. в месяц ? Подобрать кредит
Кредит от партнеров:
Банк Львів Кредобанк
Рекомендаций: 0 Показать контакты
8 000 грн. за кв.м
от 1 328 грн. в месяц ?
Подобрать кредит
Сообщить об ошибке Связаться с владельцем
Новостройки в этом районе

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама