Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 662 объявлений добавлено из 6994 поступивших.Объявление удалено из каталога автором Смотреть похожие объявления

Аренда торговых площадей Киев

Город Киев, Печерский район, Киев
Торговая площадь Киев, 51222601 - изображение 1
Здається в оренду офіс з меблями та ремонтом на другому поверсі першокласного бізнес-центру. Площа 40 м2, цінагрн без кп. Чому ми? • Це безпечно: жива охорона, пожежна сигналізація, відеонагляд,; • Це зручно: в кабінетах є кондиціонери, послуги ресепшена, переговорні кімнати, є затишна кухня з меблями, фасадний вхід, санвузол на поверсі, можемо надати меблі, підведений інтернет, щоденне прибирання приофісних приміщень, паркування на території, швидке оформлення документів; • Це вигідно: для орендарів 3 години в місяць безкоштовного користування переговорної кімнатою, можна розмістити рекламу на фасаді, в комуналку включені світло, вода, інтернет, опалення, охорона; • Зручне розташування: до метро «Печерська» - 5 хвилин пішки, поруч ресторан, Сільпо, КНУКіМ, Mafia, ресторан Babene, Київська фортеця, аптеки, магазини, банки, стоматологія; • Є з чого вибрати: у нас є офіси від 13 м2 до 55 м2, здаємо офіси блоками по 2/3/4 кабінети, здається сховище на 46 м2. Телефонуйте - і дивіться самі, а ми обов'язково допоможемо підібрати Вам потрібний офіс! Або напишіть нам свій номер телефону в повідомленні і ми Вам зателефонуємо.
Характеристики объекта
Площадь
Общая: 40 м2
Количество этажей
3
Характеристики здания
преступность*

0

Низкий ?

источники загрязнения*

2

Низкий ?

* Индекс уровня преступности и\или уровня загрязнения окружающей среды предоставляется сайтом CityScale.com.ua на основании анализа открытых источников и может использоваться лишь в качестве индикативной информации. Address.ua не несет ответственности за полноту и точность вышеперечисленных данных.
Объявление
Источник: посредник
Статус: неактивен
Дата размещения: 18.11.2019 08:19
Ранг объявления: 1
Дата изменения: 13.12.2019 07:11
Номер объявления: 51222601
Продолжительность размещения: 61 день
Просмотров: 13
Цена текущего объекта
630 грн. за кв.м

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама