Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 1745 объявлений добавлено из 19831 поступивших.Будівельна компанія «Інтергал-Буд» придбала надземний паркінг для мешканців ЖК «Володимирський».

08.01.2019 Просмотров: 362
Будівельна компанія «Інтергал-Буд» придбала надземний паркінг для мешканців ЖК «Володимирський». Будівельна компанія «Інтергал-Буд», розуміючи проблему наявності парко місць у центрі Києва,придбала надземний паркінг для майбутніх мешканців ЖК «Володимирський». Будівля знаходиться по вулиці Антоновича всього у двох хвилинах від комплексу та розрахована на 130 автомісць.

Кожна родина, яка проживає у ЖК бізнес-класу «Володимирський», матиме можливість придбати першокласне парко місце. Паркінг буде оснащений сучасною системою протипожежної безпеки, охорони та відеоспостереження. 

«Інтергал-Буд» вже розпочинає реконструкцію паркінгу та капітальний ремонт, аби внайближчому часі жителі комплексу «Володимирський» мали надійне та сучасне місце для свого автотранспорту.

----- ЖК Владимирвский.jpeg
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама