Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 7921 объявлений добавлено из 77348 поступивших.До запуску Електронного кабінету забудовника необхідна он-лайн трансляція комісії ДАБІ - з обов’язковою участю представника замовника

Конфедерація будівельників України 25.06.2020 Просмотров: 232
До запуску Електронного кабінету забудовника необхідна он-лайн трансляція комісії ДАБІ - з обов’язковою участю представника замовника

Організація відкритого процесу розгляду дозвільних документів забезпечить ефективну та прозору діяльність системи державного архітектурно-будівельного контролю – до запуску повноцінної роботи Електронного кабінету забудовника.

Про це написав президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе своїй Fb-сторінці.

«Ринок потребує низку змін, що зроблять розгляд документів відкритим – це видача дозволів комісією в онлайн-форматі та за участі представника замовлення. Обов’язково мають надавати можливість усувати недоліки, у разі їх виявлення», - зазначив він.

Лев Парцхаладзе додав, що відмови мають бути обґрунтованими, із детальним описом недоліків, а після їх усунення повторні відмови - недопустимі.

«Зараз же маємо непрозорість видання дозволів на будівництво. Видачу дозволів одноосібно надає головний інспектор ДАБІ», - повідомив президент КБУ.

Він підкреслив: «Сам же розгляд відбувається в закритому режимі та з порушенням строків. А великий відсоток формальних відмов надають без зазначення конкретних недоліків».

105703340_259679825366058_4418404337565634556_n.jpg

----- Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама