Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 4159 объявлений добавлено из 44771 поступивших.Кабмин принял усовершенствованную программу по обеспечению украинский доступным жильем

11.10.2018 Просмотров: 307
 Кабмин принял усовершенствованную программу по обеспечению украинский доступным жильем

Сьогодні на засіданні Уряду була прийнята постанова «Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом», розроблена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою мінімізувати корупційні ризики при реалізації програми забезпечення громадян доступним житлом.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Питання є вкрай важливим для людей, які потребують державної допомоги у придбанні житла, і більшість з тих, хто потребує такої допомоги, - це учасники АТО і ВПО, тому підтримка Кабміном цієї постанови була дуже потрібною. Мета прийнятого документу - мінімізувати корупційні ризики при реалізації програми забезпечення громадян доступним житлом і зробити таке житло дійсно доступним для цих людей», - сказав він.

Наразі Мінрегіон приводить у відповідність нормативно-правові акти, що були розроблені у попередні роки та регламентували використання коштів за програмою доступного житла.

Зокрема, зміни, які передбачаються в програмі забезпечення доступним житлом:

-          самостійний вибір громадянами житла за критеріями, визначеними постановою;

-          можливість для учасників програми придбати вже готове житло від забудовника;

-          розгляд комісією Мінрегіону відповідності відібраних учасників програми вимогам законодавства;

-          зменшення верхньої межі рівня доходу для учасників програми, що дасть можливість надавати державну підтримку особам, які її дійсно потребують (було 5 середньомісячних зарплат на члена сім’ї, пропонується зменшити до 3)

-          неупереджений розподіл коштів між регіонами пропорційно кількості населення в регіоні;

-          недопущення зловживань з боку учасників програми (наприклад, можливого продажу придбаного за програмою житла одразу після придбання) – кожен учасник має підтверджувати факт проживання в цьому житлі протягом 3-х років після придбання;

відкрите інформування, через сайт Держмолодьжитла, про учасників програми та тих хто отримує державну підтримку.


-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама