Эта страница в старом дизайне

ХІД БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ GREAT У ВЕРЕСНІ

16.09.2020 Просмотров: 279
ХІД БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ GREAT У ВЕРЕСНІ
У житловому комплексі Great, що є спільним проектом компаній IB Alliance, «Київміськбуд» та РІЕЛ у Дарницькому районі Києва, продовжуються будівельні роботи зі зведення 13 будинків.

Станом на вересень 2020 року вертикальні конструкції монолітного каркасу першого будинку залиті повністю. Металопластикові вікна, внутрішні стіни та перегородки готові на 40 відсотків. Цегляна кладка зовнішніх стін готова на половину. Розпочато роботи з встановлення внутрішніх інженерних систем та покрівлі.

Каркас другого будинку готовий повністю, а цегляна кладка зовнішніх стін на 80 відсотків. Внутрішні стіни і перегородки влаштовані на 65 відсотків, металопластикові вікна змонтовані на 60 відсотків. Розпочалося роботи з встановлення внутрішніх інженерних систем та покрівлі.

У третьому будинку закінчили цегляну кладку зовнішніх стін. Майже повністю готові внутрішні та зовнішні стіни і перегородки, 90 відсотків будинку вже з вікнами. Внутрішні інженерні системи готові на чверть, покрівля — на 60 відсотків.

Монолітний каркас четвертого будинку готовий на 65 відсотків. Сходові марші — на 35 відсотків. У п’ятому будинку повністю влаштовані палі і залита плита-ростверк. Почали встановлення сходових маршів. У шостому — продовжуються роботи із зведення монолітного каркасу. 

Фотозвіт з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

У червні 2020 до проекту ЖК Great долучився забудовник «Київміськбуд», ставши новим інвестиційним партнером комплексу. «Київміськбуд» — це 65 років на ринку нерухомості, 110 введених в експлуатацію будинків.

Місце розташування житлового комплексу можна сміливо назвати «партером» Лівого берегу — ТРЦ River Mall у 3 хвилинах на авто, сучасна транспортна розв'язка, «місто в місті» — все потрібне всередині: торговий комплекс, дитячий садок, початкова школа та міні-стадіон. А неймовірну панораму на Дніпро, до якого лише 150 метрів, ніколи не закриють інші новобудови.

На території комплексу передбачено все необхідне для комфортного та першокласного життя. Власний парк з ландшафтним дизайном, автономне опалення, ліфти у підземний паркінг для Вашої зручності, велодоріжки, дизайнерські вхідні групи, система контролю доступу.

греат2.jpg
-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)