Эта страница в старом дизайне

Огляд інфраструктури навколо житлового комплексу Great

29.09.2020 Просмотров: 308
Огляд інфраструктури навколо житлового комплексу Great

Поруч з ЖК Great Ви знайдете все потрібне для комфортного життя. Навколо – безліч можливостей для прогулянок серед зелені та свіжого повітря! Величний Дніпро за вікном, парки «Берковщина» та «Вербовий гай», озеро «Тельбін» та пляжі навколо. А також Русанівська набережна, до якої лише кілька хвилин на авто.

Для розваг, шопінгу та покупок у декількох хвилинах на авто – ТРЦ River Mall та ТЦ Silver Breeze, а також магазин NOVUS. 

ЖК Great – дуже зручне місце для дитинства. Поруч школи №111, №245, №62, №314 та приватна школа «DEC school». Дитячих садочків теж вистачає: №100, №245, №315, приватні садки «Тімка» та «MANDARINKA»

Житловий комплекс використовує концепцію «місто в місті» – все потрібне Ви знайдете на території: ландшафтний парк, торговий комплекс, дитячий садок, початкову школу та міні-стадіон.

Great — це сучасна архітектура, яка впевнено вписалася у ритм міста та, в той же час, вигідно виділяється серед існуючих забудов вздовж набережної. Великі площі скління віддзеркалюють панораму Дніпра та досконалий внутрішньодворовий простір. Будинки спроектовані таким чином, щоб забезпечити максимальний огляд з вікон кожної оселі. 

грейт новость.jpg

-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Комментарии (0)