Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 10154 объявлений добавлено из 103215 поступивших.С 1 декабря вступает в действие строительная норма, которая позволяет проектировать кухни-ниши во всех новых квартирах

Конфедерация строителей Украины 29.11.2019 Просмотров: 309
С 1 декабря вступает в действие строительная норма, которая позволяет проектировать кухни-ниши во всех  новых квартирах

Новими державними будівельними нормами щодо житлових будинків, які вступають в дію 1 грудня 2019 року, дозволяється проектувати невідокремлені кухні - кухні-ніші, кухні-вітальні у всіх нових квартирах. Раніше це було можливо лише для однокімнатних квартир.

Про це повідомив президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

“Це дасть можливість більш корисно та раціонально використовувати житлову площу та використовувати сучасніші та зручніші планувальні рішення. Часто, купуючи квартиру, мешканці роблять перепланування самостійно, щоб об’єднати у єдиний простір вітальню та кухню. Відтепер цього не потрібно буде робити, адже у нових нормах це дозволено робити відразу при проектуванні”, - прокоментував він вступ у дію нових норм.


При цьому, Парцхаладзе наголосив, що обов'язковою умовою є обладнання кухні електричною плитою та механічною витяжною вентиляцією.

Новий ДБН В.2.2-15:2019 “Житлові будинки. Основні положення” розроблений фахівцями ПАТ “КиївЗНДІЕП” на заміну застарілого ДБН 2005 року.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.
IMG_9299_1.jpg

Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама