Эта страница в старом дизайне

Старт продажів у другому будинку ЖК Creator City 1.12.2020

23.11.2020 Просмотров: 363
Старт продажів у другому будинку ЖК Creator City 1.12.2020

На початку грудня девелоперська компанія
«Креатор-Буд» відкриє продажі квартир у другому будинку багатофункціонального житлового комплексу бізнес-класу Creator City. Для покупки стануть доступні квартири з 3 по 23 поверх в першій секції і з 4 по 7 поверх – у другій. Планування передбачають від однієї до трьох кімнат, а також трирівневі варіанти до шести кімнат з житловим простором на 22-23 поверхах першої секції та приватними терасами на покрівлі.


На покрівлі другої секції також розміститься відкрита тераса загального користування із зоною відпочинку для мешканців, а на третьому поверсі – частина внутрішньої інфраструктури житлового комплексу. Крім того, на перших двох поверхах обох секцій розташуються офісні приміщення.

Загалом ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд», який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 в Шевченківському районі Києва, передбачає будівництво цілого нового кварталу з 8 будинків. На закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, а також власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів «Креатор-Буд» ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram –за посиланням.

креатор сити новый дом.jpg
-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Комментарии (0)