Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 2149 объявлений добавлено из 22059 поступивших.Управління нерухомістю: самі з вусами?

18.11.2015 Просмотров: 430
Управління нерухомістю: самі з вусами? Сьогодні в Україні багато власників нерухомості намагаються забезпечити самостійне управління об'єктом. На жаль, це шлях, який не може бути оптимальним. В основі рішень власників, які вважають за краще цей варіант, лежить природне бажання отримати максимальний прибуток, зекономивши на послугах кваліфікованих фахівців.

Багато власників використовують для цілей управління персонал своєї компанії (бухгалтерів, юристів) або створюють додаткові структури, куди набирають персонал. Але управління нерухомістю - це багатофакторна завдання, складовими якої є проблеми оптимізації витрат і збільшення доходів, інженерні розрахунки, юридичні питання та багато іншого. Хіба може людина, яка не має достатнього досвіду роботи, оцінити перспективи розвитку та експлуатації об'єкта, змоделювати та спрогнозувати ситуацію, вирішити інженерно-технічні, юридичні завдання і т.д. Навряд чи власник буде наймати окремо бухгалтера, юриста, менеджера, інженера і т.д. для обслуговування об'єкта. Швидше за все одна людина буде поєднувати кілька посад або штат буде складаються з сумісників.

Така ситуація часто виникає через відсутність розвиненого ринку управління нерухомості, недовіри власника до керуючим компаніям, відсутності стратегічного мислення у власників нерухомості (часто переважає стереотип «урвати, а далі хоть потоп») і т.д. Але, як показує практика західних компаній, а також українських компаній з управління нерухомістю, найбільший ефект (прибуток, інвестиції і т. д.) досягається, коли за справу беруться професійно підготовлені досвідчені фахівці.

І краще залучати їх з самого початку, коли тільки планується збудувати комерційний об'єкт нерухомості. Це дозволить змоделювати ситуацію будівництва та подальшого розвитку об'єкту, прорахувати економічний ефект, очікувані ризики, витрати на рекламу і маркетинг і багато іншого. Такий комплексний підхід, що включає в себе аналіз з початкових етапів до моменту введення об'єкту в експлуатацію і надалі роботу над ефективним використанням об'єкта - найкращий варіант.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама