Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 1591 объявлений добавлено из 16490 поступивших.В Украине с ноября убрано еще одну устаревшую норму в проектировании кинотеатров

Конфедерация строителей Украины 08.11.2019 Просмотров: 221
 В Украине с ноября убрано еще одну устаревшую норму в проектировании кинотеатров

У нових державних будівельних нормах щодо закладів культури введені сучасні вимоги до проектування кінопроекційних приміщень. Це дозволяє практично у 2 рази зменшити їх площу.

Норма почала діяти з 1 листопада цього року і стосується нового будівництва та реконструкції кінотеатрів.

“Ми прибрали ще одну застарілу норму – проектувати кінотеатри з величезними кінопроекційними. Раніше це було доречно, адже були лише плівкові носії і відповідно, потрібно було більше простору для такого обладнання та зберігання плівкових фільмів. Багато кінотеатрів вже давно не використовують ці носії і показують фільми на цифровому обладнанні, яке займає набагато менше простору. Тому ми переглянули та оновили цю норму відповідно до вимог сучасності”, - прокоментував на своїй сторінці у  Facebook президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.

Згідно з новими нормами, кінопроекційна, яка працює лише на цифрових носіях, має бути не менше 15 кв. м і містити 1-2 пости цифрових проекторів та робоче місце для оператора, який керує кінопоказом.

Крім цього, мають також влаштовуватися кімнати оператора комп’ютером керування кінопоказом площею не менше 10 кв. м та санвузол площею не менше 2 кв. м.
Для порівняння, загальна площа кінопроекційних приміщень для 70/35-мм фільмів з ксеноновими лампами сягає 70-85 кв. м, а в деяких випадках і 105-120 кв. м. в залежності від кількості кінопроекторів.

ДБН В.2.2-16:2019 “Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади” був розроблений ПАТ “КиївЗНДІЕП” на заміну застарілого ДБН 2005 року.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг відповідно до їх призначення.

1 (4) (4) (1).png


-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама