Эта страница в старом дизайне

ВІДЕОЗВІТ ХОДУ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ GREAT У ЛИПНІ

17.07.2020 Просмотров: 263
ВІДЕОЗВІТ ХОДУ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ GREAT У ЛИПНІ

У житловому комплексі Great, що є спільним проектом компаній «Київміськбуд», IB Alliance та РІЕЛ в Дарницькому районі Києва, продовжуються роботи зі зведення монолітного каркасу та цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін.

Станом на липень 2020 року вертикальні конструкції монолітного каркасу першого будинку майже залили, сходові марші готові повністю і триває встановлення металопластикових вікон.

 

Каркас другого будинку готовий на 98 відсотків, сходові марші виконані повністю, а цегляна кладка зовнішніх стін готова на 60 відсотків. Внутрішні стіни і перегородки влаштовані на половину, в більшій частині будинку вже змонтовані металопластикові вікна.

Моноліт і сходові марші третього будинку готові повністю. Тут майже закінчили цегляну кладку зовнішніх стін. Внутрішні стіни і перегородки виконані на 70 відсотків, три чверті будинку вже з вікнами. Монолітний каркас четвертого будинку готовий на 45 відсотків. Сходові марші — на 10 відсотків. У п’ятому будинку повністю влаштовані палі і залита плита-ростверк. У шостому — почали зводити монолітний каркас. 

У червні 2020 до проекту ЖК Great долучився забудовник «Київміськбуд», ставши новим інвестиційним партнером комплексу. «Київміськбуд» — це 65 років на ринку нерухомості, 110 введених в експлуатацію будинків.

Місце розташування житлового комплексу можна сміливо назвати «партером» Лівого берегу — ТРЦ River Mall у 3 хвилинах на авто, сучасна транспортна розв'язка, «місто в місті» — все потрібне всередині: торговий комплекс, дитячий садок, початкова школа та міні-стадіон. А неймовірну панораму на Дніпро, до якого лише 150 метрів, ніколи не закриють інші новобудови.

На території комплексу передбачено все необхідне для комфортного та першокласного життя. Власний парк з ландшафтним дизайном, автономне опалення, ліфти у підземний паркінг для Вашої зручності, велодоріжки, дизайнерські вхідні групи, система контролю доступу.----- Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)