Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 1817 объявлений добавлено из 19378 поступивших.Верховная Рада поддержала запрет ввода в эксплуатацию объектов строительства без обустроенного безбарьерной пространства для людей с инвалидностью

04.12.2018 Просмотров: 361
Верховная Рада поддержала запрет ввода в эксплуатацию объектов строительства без обустроенного безбарьерной пространства для людей с инвалидностью

4 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект №7370 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», який пропонує ввести заборону на прийняття в експлуатацію новозбудованих об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, якщо в них не облаштовані засоби доступності. Відповідне рішення підтримали 230 депутатів.

 

“«НІ» відсутності засобів доступності в прийнятих в експлуатацію об'єктах будівництва! Тільки що Верховна Рада в першому читанні підтримала важливий законопроект №7370, який пропонує заборонити введення в експлуатацію новозбудованих житлових будинків та громадських об’єктів без облаштування безбар’єрного простору”, - написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

 

Даний законопроект також направлений на спрощення облаштування засобів доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Так, з його прийняттям пандус або інші спеціальні засоби доступності можуть встановлюватися без оформлення документів на право власності  чи користування земельною ділянкою.

 

Крім цього, серед низки інших законопроектів щодо захисту прав людей з інвалідністю депутати також в першому читанні підтримали законопроект №7486 про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних. Він дозволить законодавчо захистити право осіб з інвалідністю, що рухаються в кріслах колісних, а також інших представників маломобільних груп населення на безпечний рух.За відповідне рішення проголосували 252 депутата.

 

3 грудня у Мінрегіоні під головуванням Президента України Петра Порошенка відбулася Всеукраїнська нарада зі створення безперешкодного середовища, на якій було презентовано нові державні будівельні норми щодо доступності - ДБН В.2.2-40:2018 “Інклюзивність будівель і споруд”. Документ був затверджений 30 листопада Мінрегіоном, найближчим часом буде опублікований та вступить в силу орієнтовно навесні 2019 року. “У ньому наведені всі необхідні технічні характеристики влаштування елементів безбар’єрності, а також конкретні візуальні приклади, як це потрібно робити. Він стосується всіх груп людей з інвалідністю: з порушеннями опорно-рухового апарату, зору, слуху, розумової діяльності та інших маломобільних груп: літніх людей, вагітних жінок, батьків з маленькими дітьми”, - підкреслив заступник міністра.

 

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.
-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама