Эта страница в старом дизайне

Запрошення на онлайн-презентацію франшизи агенції нерухомості RE/MAX Входящие x

RE/MAX 05.08.2020 Просмотров: 176
 Запрошення на онлайн-презентацію франшизи агенції нерухомості RE/MAX Входящие x

Доброго дня!

Якщо Ви замислюєтесь про відкриття власного бізнесу, Вас може турбувати чимало запитань про те, який бізнес має більше шансів на успіх, що треба робити для зростання бізнесу і подібні.

Згідно світової статистики, протягом першого року закривається 80% бізнесів, відкритих не за франшизою, і тільки 20% відкритих за допомогою франшизи. Бізнес за франшизою дає суттєві переваги на кожному з етапів його становлення та розвитку. 

З франшизою від міжнародної компанії у сфері нерухомості Ви отримаєте рішення багатьох з питань, які Вас турбують. Власники RE/MAX у 80 країнах світу досягають успіху завдяки досвіду компанії, нестандартній бізнес-моделі, ефективним інструментам та технологіям. 
unnamed_3.png

Запрошуємо Вас 06 серпня о 20:00 на онлайн-зустріч із власниками франшизи RE/MAX в Україні, де Ви зможете дізнатися про особливості цього бізнесу, умови придбання франшизи та поставите свої запитання.

Реєструйтесь зараз!

З повагою,

Команда компанії RE/MAX в Україні 






----- Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Комментарии (0)