Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 3962 объявлений добавлено из 36707 поступивших.Запрошуємо вас на онлайн-зустріч із власниками франшизи RE/MAX в Україні

RE/MAX 22.07.2020 Просмотров: 282
Запрошуємо вас  на онлайн-зустріч із власниками  франшизи RE/MAX в Україні

Доброго дня!

Якщо Ви замислюєтесь про відкриття власного бізнесу, Вас може турбувати чимало запитань про те, який бізнес має більше шансів на успіх, що треба робити для зростання бізнесу і подібні.

Згідно світової статистики, протягом першого року закривається 80% бізнесів, відкритих не за франшизою, і тільки 20% відкритих за допомогою франшизи. Бізнес за франшизою дає суттєві переваги на кожному з етапів його становлення та розвитку.

unnamed (1)_1.jpg


З франшизою від міжнародної компанії у сфері нерухомості Ви отримаєте рішення багатьох з питань, які Вас турбують. Власники RE/MAX у 80 країнах світу досягають успіху завдяки досвіду компанії, нестандартній бізнес-моделі, ефективним інструментам та технологіям.

Запрошуємо Вас 23 липня 2020 о 20:00 на онлайн-зустріч із власниками франшизи RE/MAX в Україні, де Ви зможете дізнатися про:

  • особливості цього бізнесу,
  • умови франшизи
  • та поставите свої запитання.


-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
Комментарии (0)

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама