Эта страница в старом дизайне

ЖК «Нова Англія» відсвяткувала перетин екватору в будівництві комплексу

15.09.2020 Просмотров: 203
ЖК «Нова Англія» відсвяткувала перетин екватору в будівництві комплексу

11 вересня інвестори, резиденти та друзі ЖК “Нова Англія” зустрілись, абивідсвяткувати важливу подію: перетин екватору в будівництві житловогокомплексу.


На тематичній вечірці в білих кольорах White Holiday Party програма була насичена таяскрава. Головною розвагою свята стало феєричне світлове шоу на фасаді будинку. Длядітей було організовано спеціальну ігрову зону з аніматорами та пригощення солодкоюватою. Музичний концерт, розіграш подарунків, міми та ходулісти, яскраві фотозони,устричний бар та ігристе – все це задало особливий настрій гостям свята.


Ідейним натхненням для свята стали самі будинки комплексу. Адже вони об’єднанієдиним стилем англійської неокласики, а фасади виконані в білих кольорах. Взагалі білийколір – це символ чистоти, миру, нового етапу життя та свободи! Тому й не дивно, щорезиденти «Нової Англії» об’єднані такими цінностями.


«Даний масштабний проект (ЖК «Нова Англія», ред.) колись почався з мрії. Мрії не простопобудувати будинки, а створити новий рівень – створити простір для життя. Щасливого!Комфортного! Красивого! Світлого та Безпечного! І ми щасливі, що це вийшлореалізувати» – ділиться враженнями комерційний директор Royal House, ОлексійБілоконь. Також він відзначив, що White Holiday Party було організовано для інвесторів тарезидентів ЖК «Нова Англія», щоб об’єднати їх та разом відсвяткувати перетин екваторув будівництві комплексу. Особливу подяку Олексій Білоконь виразив командібудівельників, близько 200 професіоналів, які невпинно трудяться, аби нові інвесторимогли якнайшвидше поселитись в своїх домівках.


Нагадаємо, що ЖК «Нова Англія» знаходиться у найзеленішому куточку столиці –Голосіївському районі, в 10 хв пішки від станції метро Васильківська. Всього проектнараховує 14 будинків. Нещодавно було відкрито старт продажу нового, 9-го, будинку -«Лондон». І як ходить вже в народі вислів: Якщо «Нова Англія» - це Місто в місті, тобудинок «Лондон» - це столиця в столиці.


Також скоро, у жовтні, пройде щорічне святкування Дня яблука, яке започаткував ЖК«Нова Англія». Цього разу організатори обіцяють виключно сімейний формат свята і всірозваги будуть для діток. Слідкуйте за актуальними новинами на офіційному сайті ЖК«Нова Англія».
WHP1.png


WHP2.png


WHP3.png

Комментарии (0)