Каркас будинків виконаний з монолітного залізобетону. При будівництві використовуються тільки якісні будівельні матеріали та інженерне обладнання від провідних світових виробників.
Фундаменти : пальові з монолітним залізобетонним ростверком.
Зовнішні стіни : виконуються з тришарових фасадних систем.
Фасадні системи : виготовляються з стеклофібробетона панелей із заповненням ефективним утеплювачем на власному заводі компанії.
Стеклофібробетон - це високотехнологічний, екологічно чистий і безпечний матеріал, який відповідає всім вимогам українських і світових стандартів по теплотехнічних, механічних і пожежобезпечним властивостями, не містить шкідливих компонентів і відноситься до категорії негорючих матеріалів.
Внутрішні несучі стіни : монолітний залізобетон.
Внутрішні міжкімнатні перегородки : не виконуються.
Перегородки санвузлів : газобетонні блоки.
Покрівля : рулонна плоска.
Вікна, еркери : профіль пятикамерний з монтажною шириною 70 мм, з двоконтурним замиканням; для скління використовується однокамерний енергозберігаючий склопакет.
У будинках ЖК MАNDARIN ART передбачені:
- висота приміщень: 2,8 м;
- три безшумних швидкісних ліфта: два пасажирських і вантажний;
- тришарові утеплені фасадні панелі; перевірена і надійна шумоізоляція; сучасна котельня з високим ККД; енергоефективні вікна; якісна система вентиляції; LED-освітлення місць загального користування;
- стійка рецепції для консьєржа;
- на кожному поверсі обладнуються бокси для зберігання речей (передаються за договором оренди);
- вхід в під'їзд на рівні землі і відсутність ступенів від ліфта до під'їзної двері;
- два виходи: на вулицю (до паркувальних майданчиках для автомобілів) і на подвір'я;
- двір без машин;
- територія, що охороняється з зеленою зоною, обладнана майданчиками для відпочинку та заняття спортом дітей і дорослих і з безкоштовним підключенням до інтернету по Wi-Fi.
З метою підвищення комфорту мешканців та зменшення витрат на експлуатацію квартир житловий комплекс обладнується наступними системами:
- геліосистема, яка дає значну економію енерговитрат на приготуванні гарячої води;
- світлодіодне освітлення місць загального користування. Крім того, передбачено місце під установку сучасної системи рекуперації (припливно-витяжної вентиляції, яка дозволяє ефективно зберігати тепло при воздухообмене, одночасно очищаючи повітря в квартирі).
Особливу увагу приділено системі шумозахисту. Вона містить в собі:
- пристрій двошарової стяжки. Нижній шар - «Акуфлекс», виконує шумопоглинальну і теплозберігаючі функції, верхній шар - цементна стяжка;
- установку вентиляторів на виброизолирующих підставах;
- установку обладнання автономного теплопостачання (котелень) на шумо- і віброізолюючиєю системі «плаваюча підлога».
На кожному поверсі передбачені додаткові двері для забезпечення правильного вентиляційного режиму і зменшення тепловтрат квартир, а також для додаткового захисту мешканців від зайвого шуму.
Отоплення та вентиляція.
Для підігріву води використовуються поновлювані джерела енергії - водяні сонячні колектори, об'єднані в геліосистему, розміщену на даху.
Джерелом теплопостачання є індивідуальна дахова газова котельня європейського виробництва.
Система опалення - закрита з насосною циркуляцією, двухтрубная, поквартирна, з установкою поверховій розподільної гребінки в загальному коридорі. Використовуються труби із зшитого поліетилену, що відрізняються підвищеним терміном експлуатації при високих температурах. В якості нагрівальних приладів в квартирах встановлюються сталеві панельні радіатори провідних виробників з можливістю регулювання температури. В системі опалення застосовуються циркуляційні насоси з регуляторами частоти - відповідно до європейських норм проектування інженерних систем для підвищення їх енергоефективності.
Вентиляція житлових приміщень здійснюється через витяжні канали кухонь, санвузлів, ванних кімнат, що дозволяє забезпечити постійний повітрообмін приміщень.
Водопостачання і каналізація.
Внутрішній водопровід і господарсько-побутова каналізація монтується з полімерних труб.
Облік водопостачання квартир здійснюється лічильниками, які встановлюються в загальному холі. Доступ до інформації про фактичне споживання тепла, ХВП, ГВП здійснюється через мобільний пристрій (планшет) системи диспетчеризації.
Для забезпечення безперебійного водопостачання будівлі спроектована водопровідна насосна станція з ємностями запасу води.
Автоматизація.
У житловому будинку будуть змонтовані:
- автоматика протидимного захисту, що передбачає управління роботою вентиляційних систем для примусового видалення диму і створення підпору повітря в ліфтові шахти, а також для сигналізації про пожежу;
- вводи в кожну квартиру оптоволоконного кабелю для надання мультимедійних послуг (високошвидкісного інтернету, IP-телебачення, SIP телефонії).
Для мешканців розроблена також Система контролю і управління інженерними системами «Розумний будинок», базова комплектація якої передбачає:
- Установку датчика температури повітря в кожну квартиру, завдяки чому в режимі реального часу здійснюється контроль за температурою в квартирі, а також побудова графіка її зміни. Є можливість налаштовувати необхідну температуру в квартирі з будь-якої точки світу за допомогою встановленого на смартфоні в Особистому кабінеті додатки.
Датчик температури дозволяє регулювати подачу теплового носія в квартиру, зменшуючи споживання теплової енергії. Всі дані споживання ресурсів з лічильників (теплового, електричного, лічильників холодного та гарячого водопостачання) надходять в Особистий кабінет у вигляді графіків, а також ведеться й інша аналітика.
- Можливість підключення до системи інших інтелектуальних підсистем (датчики захисту від злому, протікань і загорянь, управління освітленням) опціонально, що дозволить розширити можливості функцій і сервісів, управляючи всіма системами з Особистого кабінету.
Електропостачання.
Електричні мережі виконуються мідними проводами. Поквартирний облік електроенергії здійснюється електронними лічильниками, які встановлюються в загальному холле.Електроснабженіе виконується від двох незалежних вводів. Передбачається також резервне електроживлення від дизель-генератора.
Протипожежні заходи.
Відповідно до вимог норм пожежної безпеки, в будівлі виконується комплекс заходів для забезпечення максимальної пожежної безпеки житлового будинку:
- Все конструктивні, об'ємно-планувальні та інженерно-технічні рішення прийняті з урахуванням протипожежних та евакуаційних заходів (в тому числі поділ багатоквартирного будинку на пожежні відсіки, розташування і загальна протяжність евакуаційних шляхів і виходів і їх габарити, забезпечення протидимного захисту, а також характеристики вогнестійкості застосовуваних матеріалів на шляхах евакуації.
- При проектуванні будівлі враховані всі значення характеристик пожежної небезпеки і вогнестійкості інженерно-технічних систем будівлі і елементів його будівельних конструкцій.
- Проводиться влаштування евакуаційного освітлення (працює на акумуляторних батареях при відключенні електроживлення).
- Монтується система пожежної сигналізації, димовидалення та блискавкозахисту.
- Чи передбачена система оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей при пожежі.
- Створюється система пожежогасіння житлових, технічних приміщень та місць загального користування.
- Ліфт великих габаритів є протипожежним і в екстреній ситуації може використовуватися для транспортування пожежних підрозділів.
- Спроектовано внутрішній протипожежний водогін та внутрішньоквартирний пожежний кран-комплект.
Вікна, двері:
- встановлена вхідні броньовані металеві двері з фурнітурою і оком;
- встановлені металопластикові вікна і балконні двері з енергоефективними склопакетами;
- виконано скління еркера згідно з проектом.
Стіни, підлога, стеля:
- стіни: несучі внутрішні стіни - монолітні залізобетонні; міжкімнатні перегородки не зводяться; стіни санвузлів - кладка з газобетонних блоків;
- підлоги всіх приміщень (крім санвузлів) виконані з цементно-піщаною стяжкою і звукоізоляцією «Акуфлекс»;
- стелі всіх приміщень - поверхню залізобетонних конструкцій.
Комунікації:
- проведена вертикальна розводка труб каналізації і водопостачання;
- виконаний введення водопровідних труб в квартиру;
- здійснено введення електричного кабелю в квартиру;
- виконана розводка труб опалення в підлозі, встановлені металеві радіатори;
- змонтовані квартирні прилади обліку електропостачання, гарячої та холодної води і опалення встановлено в поверхових щитах загального коридору;
- встановлено висновок для пожежного кран-комплекту, який видається при отриманні квартири;
- забезпечена природна вентиляція;
- встановлені кошики під кондиціонери.