Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 919 объявлений добавлено из 9433 поступивших.Данное объявление не опубликовано Смотреть похожие объявления

Продажа 1-комнатной квартиры: 425 691 грн., Ровно Ровенская область в Ровно

Ровенская область, город Ровно, Ровно, Ровенская область
ПРО КОМПЛЕКС: ЛОКАЦІЯ Ми пропонуємо вам житло у будинку, розташованому у центрі міста але водночас і зеленій зоні, з розвинутою інфраструктурою та розширеними можливостями для чудового проведення часу. В 10 хвилинах ходьби знаходяться торговельні центри, в 5 хвилинах продуктові магазини, ринок, де можна придбати екологічно чисті продукти. В даному мікрорайоні присутні сучасні дитячі та спортивні майданчики, багато зелених насаджень і просторі зони відпочинку. Також неподалік розташована поліклініка, аптеки, салони краси та фітнес зали. БЕЗПЕКА Наступною перевагою є – безпека: вперше у Рівному, замість звичайного під’їзду в житловому комплексі, буде представлена вхідна група з консьєрж сервісом! Відеоспостереження по всій території, високошвидкісні автономні ліфти, закритий підземний паркінг. СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ Використання сучасних високоякісних матеріалів робить проживання в них не лише комфортним, але й здоровим та емоційно приємним. Крім цього слід відмітити технічне оснащення квартир, а саме індивідуальне опалення в кожній квартирі, а також інженерні мережі необхідні для комфортного життя. Житловий комплекс Bridge Тower відрізняє ретельно продумане планування всіх без винятку житлових помешкань. Просторі балкони, високі стелі, великі вікна в усіх квартирах. Тут немає нічого зайвого – натомість у кожній квартирі є достатній життєвий простір і багато світла! У будинку передбачено 1,2,3-х кімнатні квартири комфорт-класу, з індивідуальною схемою планування. Ще як бонус, одною з особливостей об’єкту є влаштування місць для електромобілів із можливістю їх зарядки! Ми впевнені, що житловий комплекс буде Вам до вподоби, адже будується згідно з сучасних будівельних норм, що гарантує високу якість новобудови, а зручне планування квартир доповнить загальне позитивне враження. ОСОБЛИВОСТІ: 1. Консьєрж сервіс. 2. Високошвидкісні сучасні ліфти. 3. Протизламні та протипожежні двері. 4. Панорамні вікна 5. Чудовий вигляд з вікна. 6. Підземний паркінг 7. Власна котельня з індивідуальним регулюванням у квартирі. 8. Сучасний спортивний та дитячий майданчик. 9. Зони BBQ. 10. Розташування у центральній частині міста. 11. Зелена зона навколо комплексу та на території.
Характеристики объекта
Площадь
Общая: 31,5 м2;
Кухни: 8 м2;
Комнаты
Комнат: 1;
Количество этажей
14
Этаж
3
Характеристики здания
Год постройки
преступность*

0

Низкий ?

* Индекс уровня преступности и\или уровня загрязнения окружающей среды предоставляется сайтом CityScale.com.ua на основании анализа открытых источников и может использоваться лишь в качестве индикативной информации. Address.ua не несет ответственности за полноту и точность вышеперечисленных данных.
Объявление
Источник: посредник
Статус: неактивен
Дата размещения: 09.11.2019 08:18
Ранг объявления: 1
Дата изменения: 15.12.2019 00:05
Номер объявления: 51037044
Продолжительность размещения: 36 дней
Просмотров: 11
Дополнительные затраты покупателя *
Сбор на обязательное пенсионное страхование
4 257 грн.
Оплата нотариальных услуг (нотариус)  ?
0 - 2 500 грн.
Оплата агентской комиссии
8 514 - 21 285 грн.
Общая сумма: 12 771 - 28 041 грн.
Дополнительные затраты продавца *
Гос. пошлина (1% от суммы договора купли-продажи)  ?
4 257 грн.
Военный сбор  ?
6 385 грн.
Оплата нотариальных услуг (нотариус)  ?
0 - 2 500 грн.
НДФЛ  ?
0 - 21 285 грн.
Оплата агентской комиссии
0 грн.
Общая сумма: 23 413 - 62 468 грн.
* Указанные условия предоставляются исключительно с целью определения приблизительного уровня дополнительных затрат. В зависимости от различных условий реальные затраты могут отличаться. Также, в зависимости от договоренностей сторон, затраты по сделке могут распределяться в ином порядке. Address.ua не влияет на определение размера дополнительных затрат, подлежащих уплате при совершении сделок с недвижимостью, и не несет ответственности за их несоответствие указанным.
Цена текущего объекта
Комментарии (0)
Добавление комментария
Кредитные предложения от партнеров
от 1 767 грн. в месяц ? Подобрать кредит
Кредит от партнеров:
Банк Львів Кредобанк
13 514 грн. за кв.м
от 1 767 грн. в месяц ?
Подобрать кредит
Новостройки в этом районе

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама