Мы еще работаем над изменением дизайна этой страницы.
Очень скоро Вам будет намного удобнее на Address!
Эксперты
Александр Александр
11 баллов
Михаил Михаил
8 баллов
Дмитрий Дмитрий
8 баллов
Юрий Юрий
6 баллов
Здоров Здоров
6 баллов

ІБК ОБРІЙ відкрив новий Офіс продажу

З 16 грудня 2019 року по вулиці Юрія Іллєнка, 10 в Шевченківському районі столиці почав працювати новий Офіс продажу Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ».

Офіс продажу 2.jpg
За словами керівника Офісу Алли Куценко, Офіс було відкрито для зручності покупців з урахуванням місця розташування нових об’єктів компанії - UNO City House й Concordia.

«Ми доклали максимум зусиль і створили просторий і красивий офіс, в якому, впевнена, багато клієнтів зможуть придбати квартиру своєї мрії. Як і самі житлові комплекси Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», Офіс продажу має відмінну транспортну доступність: дорога від метро «Лук'янівська» займе всього кілька хвилин.

У нашому офісі завжди раді гостям. В затишній атмосфері наші клієнти можуть отримати повний комплекс послуг - від інформаційного супроводу з усіх питань, пов'язаних з купівлею квартири в об'єктах ІБК ОБРІЙ, що будуються, а саме - клубному будинку Concordia або житловому будинку UNO City House, до оформлення необхідних документів для укладання угоди», - прокоментувала подію Алла Куценко.

Графік роботи Офісу продажу:

Пн – Пт з 10:00 до 19:00

Сб – з 10:00 до 17:00

Нд - вихідний 


-----
Хотите первыми узнавать новости недвижимости? Подписывайтесь на каналы Address в Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Категории: Состояние рынка продажи
Регион: Киев
Размещено 21 декабря 2019 Просмотров: 184
ИСК ОБРИЙ ИСК ОБРИЙ
0 баллов

Добавить комментарий
Имя
E-mail
Телефон
Сайт