Мы еще работаем над изменением дизайна этой страницы.
Очень скоро Вам будет намного удобнее на Address!
Эксперты
Александр Александр
11 баллов
Михаил Михаил
8 баллов
Дмитрий Дмитрий
8 баллов
Юрий Юрий
6 баллов
Здоров Здоров
6 баллов

На Кипре затопят античный парк

.Не тільки інвесторів у нерухомість Пафосу місцева влада та забудовники радують новими проектами, але й простих туристів. Особливо – дайверів, котрі готові вирушити у будь-яку точку світу заради цікавого занурення або спокусяться на це вперше саме через незвичайну локацію.

Зовсім нещодавно влада Пафосу оголосила про реалізацію ще одного такого проекту – створення підводного парку, присвяченого грецькій міфології. Парк з’явиться на базі вже готового штучного рифу із безліччю риб та коралів. Занурившись під воду недалеко від берега, дайвери зможуть побачити колони, стародавні амфори, статуї Афродіти та інших античних богів, що будуть затоплені найближчим часом.

Планується, що нова підводна локація відкриється для аквалангістів влітку 2020 року і привабить до міста ще більше туристів.

Аналогічних підводних парків на Кіпрі поки немає, але облаштованих місць для занять дайвінгом і незвичайних фотографій вистачає та з кожним роком стає все більше. Так, біля берегів Ларнаки незабаром опустять під воду списані судна в 15 і 63 метри завдовжки, а в Айя-Напі з’явиться підводний музей скульптур.
Подробнее на : https://ctm-group.com.ua/sitenews/news-cyprus-property/An-antique-park-will-be-flooded-in-Cyprus

Категории: Тенденции
Регион: Одесская область
Размещено 26 сентября 2019 Просмотров: 103
CTM-Group CTM-Group
0 баллов

Добавить комментарий
Имя
E-mail
Телефон
Сайт