Поиск недвижимости Новостройки Найти профи Сообщество Для профессионалов
Вход | Регистрация

Самая полная и чистая база недвижимости в Украине

За последние сутки: 1371 объявлений добавлено из 14758 поступивших.Объявление удалено из каталога автором Смотреть похожие объявления

Продажа домов Винница

Винницкая область, город Винница, Винница
Дом Винница, 51471284 - изображение 1
Котедж розташований у мікрорайоні Вишенька. Побудований з якісних дорогих матеріалів. Зовнішні стіни з керамічних блоків, внутрішні – червона цегла, дах – натуральна черепиця плюс утеплювач мінвата, вікна енергозберігаючі зі срібним напиленням. Територія огороджена парканом. Підключені міські централізовані комунікації. Ділянка 4 сотки. Висаджений газон і встановлена система автоматичного поливу. Ідеальний варіант для людей, які не мають часу займатися ремонтом. Всі роботи по внутрішньому оздобленню будинку робилось на протязі року під пильним контролем і з використанням якісних матеріалів.. Пол укладений паркетною дошкою Barlinek Дуб Grissini колекція «Смак життя». Це повністю натуральне покриття. Міжкімнатні двері та сходи з балясинами виготовлені за індивідуальним замовленням з натурального дерева. Шпалери вибрані із однієї колекції Montego німецької фабрики Marburg. Кольори вибрані спокійні: графітовий, бежевий, світлий карі … Шпалери цікаві візуально і приємні на дотик за рахунок фактури. Санвузол першого поверху оснащений душовою кабіною італійського виробника Devit, душова система німецького виробника Hansgrohe. Підвісний безобідковий унітаз KOLO , гігієнічний душ зі змішувачем. Підвісна база з раковиною німецького виробника АМ.РМ, покриття тумби – полі акрилова емаль (спеціальний спосіб покраски в 7 шарів, перевершує технологію нанесення авто емалі світових брендів). Раковина виготовлена зі скляного фарфору. На другому поверсі в санвузлі встановлена ванна KOLO, душовий набір з ручним душем і змішувачем від німецької фірми Hansgrohe. Підвісна тумба з раковиною, така ж як і на першому поверсі. Унітаз, інсталяція з кнопкою зливу, гігієнічний душ зі змішувачем біля унітазу. У будинку цокольний поверх в якому розміщені: спортзал, кімната для зберігання продуктів і технічна кімната. Документи готові до продажу. Ціна$ (грн/м2 - вигідна ціна для будинку з ремонтом).
Характеристики объекта
Площадь
Общая: 160 м2;
Комнаты
Комнат: 4;
Количество этажей
2
Характеристики здания
Год постройки
преступность*

6

Низкий ?

* Индекс уровня преступности и\или уровня загрязнения окружающей среды предоставляется сайтом CityScale.com.ua на основании анализа открытых источников и может использоваться лишь в качестве индикативной информации. Address.ua не несет ответственности за полноту и точность вышеперечисленных данных.
Объявление
Источник: посредник
Статус: неактивен
Дата размещения: 12.12.2019 07:49
Ранг объявления: 1
Дата изменения: 27.12.2019 07:13
Номер объявления: 51471284
Продолжительность размещения: 39 дней
Просмотров: 4
Дополнительные затраты покупателя *
Сбор на обязательное пенсионное страхование
31 265 грн.
Оплата нотариальных услуг (нотариус)  ?
0 - 2 500 грн.
Оплата агентской комиссии
62 530 - 156 325 грн.
Общая сумма: 93 795 - 190 090 грн.
Дополнительные затраты продавца *
Гос. пошлина (1% от суммы договора купли-продажи)  ?
31 265 грн.
Военный сбор  ?
46 898 грн.
Оплата нотариальных услуг (нотариус)  ?
0 - 2 500 грн.
НДФЛ  ?
0 - 156 325 грн.
Оплата агентской комиссии
0 грн.
Общая сумма: 171 958 - 427 078 грн.
* Указанные условия предоставляются исключительно с целью определения приблизительного уровня дополнительных затрат. В зависимости от различных условий реальные затраты могут отличаться. Также, в зависимости от договоренностей сторон, затраты по сделке могут распределяться в ином порядке. Address.ua не влияет на определение размера дополнительных затрат, подлежащих уплате при совершении сделок с недвижимостью, и не несет ответственности за их несоответствие указанным.
Цена текущего объекта
Кредитные предложения от партнеров
от 12 979 грн. в месяц ? Подобрать кредит
Кредит от партнеров:
Банк Львів Кредобанк
19 541 грн. за кв.м
от 12 979 грн. в месяц ?
Подобрать кредит

Обратная связь

*
*
для обратной связи, без спама