Ко всем новостям

У травні ціни на первинну нерухомість зросли на 2,7%

10.06.2021
187

У травні 2021 р. медіанна ціна в доларовому еквіваленті на первинному ринку нерухомості зросла на 2,7 % в порівнянні з квітнем поточного року, та на 10% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. 

Загальна ситуація на первинному ринку нерухомості.

У травні 2021 року ринок первинної житлової нерухомості показав незначне зростання медіанних доларових цін. Основною причиною можна назвати коригування після зниження цін у квітні цього року через коливання курсу гривні, та збільшення цін на будматеріали і послуги 

Так, у травні 2021 року до продажу пропонувалися квартири в 254 житлових комплексах, представлених в базі даних порталу Address.ua, в тому числі об'єкти незавершеного будівництва та квартири в будинках, зданих в експлуатацію, які продаються від забудовника.

Ціни на столичну нерухомість

За даними порталу Address.ua, у травні 2021 р медіанна ціна квадратного метра житлової нерухомості на первинному ринку столиці складала 1 061 дол. США / кв.м, що на 2,7 % більше за значення минулого місяця. Даний показник в категорії однокімнатних квартир у травні виріс в ціні на 3,5%, і склав 1082 дол. США / кв.м. Ціна двокімнатних - 1048 дол. США / кв.м., що на 1,6% більше, ніж в квітні 2021 р. Медіанна ціна трикімнатних квартир склала 1 028 дол. США / кв.м.

may pervichka-1.png

Такими є результати дослідження ринку вторинної нерухомості Києва за травень 2021 року, яке провели аналітики порталу пошуку нерухомості Address.ua. Експерти ґрунтувалися на аналізі оголошень, розміщених на порталі, а також активності користувачів (322 153 відвідувань за травень 2021 року).

Структура цін по районах

Одним з найдорожчих районів в столиці, як і раніше залишається Печерський район - 1987 дол. США / кв.м. На другому місці Шевченківський район, де медіанна ціна становить 1565 дол. США / кв.м. Ціна в Подільському районі у травні 2021р. склала 1212 дол. США / кв.м. Мінімальна ціна - 910 дол. США / кв.м зафіксована в Дніпровському районі.

may pervichka-2.png 

 

Попит на столичну нерухомість

У травні найвищим попитом користувалися квартири в ціновому діапазоні від 50 000 до 70 000дол. США з часткою запитів 36%. На другому місці знаходилося житло в діапазоні до 30 000дол. США з часткою 32% від загальної кількості запитів до бази даних порталу Address.ua. Попит на житло з ціною 30 000 - 50 000 дол. США у травні  2021 р. склав 20% запитів до бази даних порталу.

may pervichka-3.png  

Попит на двокімнатні та однокімнатні квартири у травні 2021 р. розділився пополам – по 42 % запитів до бази даних порталу Address.ua. Трикімнатними квартирами у травні 2021 року цікавилися 16% користувачів, які шукають нерухомість для покупки.

may pervichka-4.png 

При цьому найбільший попит у покупців був зосереджений в категорії квартир від 35 м2 до 50 м2, частка таких запитів до порталу Address.ua становить по 32% від загальної кількості. Квартири до 35 м2 цікавлять 30% претендентів. 14% цікавляться квартирами від 50 м2. до 80 м2. Відсоток запитів на квартири площею від 80 м2 склав 24%.

may pervichka-5.png 

За даними порталу Address.ua, у травні 2021 року найбільший інтерес у покупця викликав Голосіївський район столиці. Частка переглядів оголошень в цьому районі склала 32% від загальної кількості переглядів. Далі в пріоритеті покупця - Шевченківський район, із часткою переглядів 13%. Дарницький район – 11%,Печерський район - 8%. Оболонським районом цікавляться 7% покупців. Найменше покупець цікавиться первинної нерухомістю в Подільському районі.

may pervichka-6.png 

 

Розподіл ринку нерухомості

У травні залишився високий попит на первинну нерухомість. Розподіл попиту між первинним і вторинним ринками був наступним: 78% користувачів порталу Address.ua цікавилися покупкою нерухомості на первинному ринку і 22% на вторинному.

may pervichka-7.png 

Коментар експерта

Роман Герасимчук,  директор City Development Solutions.

Незважаючи на, в цілому, позитивні економічні очікування на ринку, в травні основний інтерес покупців був зосереджений на житло середнього бюджету, переважно в спальних районах, в той час як житло бізнес-класу було менш популярним, ніж зазвичай. Це добре помітно на динаміці цін по районах - якщо в Оболонському, Солом'янському, Дніпровському районах медіанна ціна виросла на 8-10%, то в Подільському і Шевченківських районах всього на 4%. Ціна нерухомості в Печерському районі осталась без змін, що можна розцінювати, як негативний сигнал на тлі загального зростання.

Структура попиту так само показує збільшення попиту на сімейне житло - збільшився попит на просторі квартири в ціновій категорії від $ 70 тис. В інших цінових категоріях попит залишається в достатній мірі збалансованим.

В цілому, можна говорити про зниження інвестиційної активності на первинному ринку і збільшенні запиту на житло сімейного типу. У червні-липні помітного пожвавлення ринку годі й очікувати, але в серпні попит на первинне житло може помітно збільшитися, виходячи з динаміки минулих років

Висновки:

 • У травні 2021 р медіанна ціна квадратного метра житлової нерухомості на первинному ринку столиці складала 1 061 дол. США / кв.м, 
 • У травні ринок первинної житлової нерухомості показав незначне зростання медіанних доларових цін. Основною причиною можна назвати коригування після зниження цін у квітні цього року через коливання курсу гривні та збільшення цін на будматеріали і послуги, - зазначив Роман Герасимчук.
 • Попит на двокімнатні та однокімнатні квартири у травні 2021 р. розділився пополам – по 42 % запитів від  користувачів, які шукають нерухомість для покупки.
 • Найвищим попитом користувалися квартири в ціновому діапазоні від 50 000 до 70 000дол. США з часткою запитів 36%. 
 • Знову ми спостерігаємо високий попит на первинну нерухомість. 78% претендентів цікавилися нерухомістю на первинному ринку і 22% цікавилися покупкою нерухомості на вторинному ринку.
 • У травні 2021 року до продажу пропонувалися квартири в 254 житлових комплексах, представлених в базі даних порталу Address.ua.

Інформація про дослідження:

Дослідження базується на аналізі наступних даних:

• інформація, яку розміщували користувачі Address.ua з метою продажу або здачі в оренду об'єктів вторинної житлової нерухомості Києва;
• дані розділу «Статистика» про медіанної вартості об'єктів і квадратного метра, методологія аналізу даних ринку житлової нерухомості підтверджена дослідницькою групою Colliers International.

Дані Address.ua зібрані за період c 1 по 31 травня 2021 року. Кількість відвідувань за даний період склало 322 153 (Universal Analitics)

Хотите первыми узнавать новости недвижимости?

Необходимость в аренде дома в Киеве появляется у людей, не имеющих собственное жилье, а также у туристов, командировочных и тех, кто хочет весело провести время. В зависимости от потребности существует долгосрочная аренда домов в Киеве, посуточная и даже почасовая.
В отличие от квартиры в съемном доме можно не переживать о беспокойстве соседей. Также среди главных преимуществ аренды домов от хозяина:


 • Сравнительно небольшой размер арендной платы. Это связано с невысоким спросом на съемные объекты в частном секторе.
 • Близость к природе и спокойствие.
 • Наличие собственной парковки.
 • Свободная территория возле дома для детей.
 • Отсутствие налога на недвижимость.
 • Доступная стоимость, в сравнении с покупкой жилья.
 • Возможность съема недвижимости с правом выкупа.


Виды домов в аренду в Киеве


Снять домик в Киеве можно в любом районе. При этом каждый объект недвижимости имеет свои преимущества. Для некоторых арендодателей самой важной является просторная жилплощадь, остальные могут отдавать предпочтение большой территории вокруг дома. Все зависит от потребностей будущего жильца.
Вы можете снять загородный дом в Киеве или остановиться на частном секторе в столице. Но прежде всего стоит определиться с типом жилья. Это может быть дом с один или несколькими этажами обычного типа, просторный коттедж с прилегающей территорией, дуплекс, таунхаус или светлый пентхаус в новостройке.
Если вы любите проводить время на природе или заниматься спортом в домашних условиях, отлично подойдет жилье с большой территорией во дворе. Речь идет о лужайке с коротко стриженной травой, небольшом саде или бассейне. Наличие машины определяет надобность гаража рядом с домом.


Параметры выбора недвижимости на сайте


Портал address.ua предлагает снять частный дом в Киеве по выгодной стоимости, воспользовавшись удобной системой фильтрации. При поиске оптимального жилья пользователи сразу могут выбрать следующие параметры:


 • размер жилплощади;
 • актуальная стоимость;
 • количество комнат и этажей;
 • материал постройки (газобетон, дерево, камень, кирпич, пенобетон);
 • наличие коммуникаций (газопровод, канализация, электроэнергия, интернет);
 • название конкретного комплекса;
 • тип объявления.

На нашем сайте вы сможете снять домик у воды в Киеве или выбрать жилье возле леса. Кроме этого, в поиске могут посодействовать посредники
Показать больше
Развернуть
В других странах
Вопросы, пожелания, реклама

Администрация оставляет за собой право удалять дублирующиеся объявления, объявления с недостоверной или слишком общей информацией, а также прямую рекламу услуг. Администрация сайта не несёт ответственности за какие-либо противоправные действия, связанные с опубликованными у нас объявлениями. Информация подаётся "как есть". Будьте бдительны при аренде или покупке объектов!

Все права защищены и охраняются действующим законодательством. Использование материалов с данного сайта возможно только с письменного разрешения компании «Адрес». Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений.

;

Необходимость в аренде дома в Киеве появляется у людей, не имеющих собственное жилье, а также у туристов, командировочных и тех, кто хочет весело провести время. В зависимости от потребности существует долгосрочная аренда домов в Киеве, посуточная и даже почасовая.
В отличие от квартиры в съемном доме можно не переживать о беспокойстве соседей. Также среди главных преимуществ аренды домов от хозяина:


 • Сравнительно небольшой размер арендной платы. Это связано с невысоким спросом на съемные объекты в частном секторе.
 • Близость к природе и спокойствие.
 • Наличие собственной парковки.
 • Свободная территория возле дома для детей.
 • Отсутствие налога на недвижимость.
 • Доступная стоимость, в сравнении с покупкой жилья.
 • Возможность съема недвижимости с правом выкупа.


Виды домов в аренду в Киеве


Снять домик в Киеве можно в любом районе. При этом каждый объект недвижимости имеет свои преимущества. Для некоторых арендодателей самой важной является просторная жилплощадь, остальные могут отдавать предпочтение большой территории вокруг дома. Все зависит от потребностей будущего жильца.
Вы можете снять загородный дом в Киеве или остановиться на частном секторе в столице. Но прежде всего стоит определиться с типом жилья. Это может быть дом с один или несколькими этажами обычного типа, просторный коттедж с прилегающей территорией, дуплекс, таунхаус или светлый пентхаус в новостройке.
Если вы любите проводить время на природе или заниматься спортом в домашних условиях, отлично подойдет жилье с большой территорией во дворе. Речь идет о лужайке с коротко стриженной травой, небольшом саде или бассейне. Наличие машины определяет надобность гаража рядом с домом.


Параметры выбора недвижимости на сайте


Портал address.ua предлагает снять частный дом в Киеве по выгодной стоимости, воспользовавшись удобной системой фильтрации. При поиске оптимального жилья пользователи сразу могут выбрать следующие параметры:


 • размер жилплощади;
 • актуальная стоимость;
 • количество комнат и этажей;
 • материал постройки (газобетон, дерево, камень, кирпич, пенобетон);
 • наличие коммуникаций (газопровод, канализация, электроэнергия, интернет);
 • название конкретного комплекса;
 • тип объявления.

На нашем сайте вы сможете снять домик у воды в Киеве или выбрать жилье возле леса. Кроме этого, в поиске могут посодействовать посредники
Показать больше
В других странах
Вопросы, пожелания, реклама
Показать больше

Администрация оставляет за собой право удалять дублирующиеся объявления, объявления с недостоверной или слишком общей информацией, а также прямую рекламу услуг. Администрация сайта не несёт ответственности за какие-либо противоправные действия, связанные с опубликованными у нас объявлениями. Информация подаётся "как есть". Будьте бдительны при аренде или покупке объектов!

Все права защищены и охраняются действующим законодательством. Использование материалов с данного сайта возможно только с письменного разрешения компании «Адрес». Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений.

;